Szczeniak

Jeśli masz szczeniaka w domu to już wiesz, że to nie lada wyzwanie. Od pierwszych dni chcemy zapewnić mu wszystko, zrobić każdą rzecz jak należy co sprawi, że będziemy mieć stabilnego, wychowanego i fajnego dorosłego psa.
A jeśli dopiero planujesz zakup pomogę Ci przygotować siebie i dom na przyjęcie nowego członka rodziny.

Oferuję szkolenie z zakresu posłuszeństwa u szczeniaka:

  • nauka przywołania
  • zabawy
  • chodzenia na smyczy
  • siad/zostań/na miejsce
  • puść/łap
  • i wszystko to co jest potrzebne w życiu ze szczeniakiem :)

Jeśli jednak jeszcze nie masz małego urwisa w domu i chciałbyś dowiedzieć się jak przygotować mieszkanie, na co zwrócić uwagę, dowiedzieć się co taki brzdąc „ma w głowie”, jak z nim postępować żeby pierwsze dni były proste i przyjemne,  też z chęcią Ci o tym opowiem!

W obu przypadkach pomogę dobrać odpowiednie „psie sprzęty”, wytłumaczę na czym polega prawidłowy trening czystości, jak bezpiecznie się bawić, jak wyznaczyć granice, czego można od szczeniaka wymagać i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania :)

Posiadam też działkę, kilka minut od pętli Annopol, gdzie możemy się spotkać na trening w bezpiecznych warunkach – zamknięty teren, częściowo zacieniony, latem z basenem dla psów.

Cennik*:
trening ze szczeniakiem (do 6mc) 100zł
pomoc w przygotowaniu na szczeniaka 60zł

*Dla adoptowanych psów (dorosłych i szczeniąt) zniżka 20%

Gratis:
Jeśli rozważasz adopcję psa ze schroniska bądź fundacji również służę pomocą. Opowiem Ci jak poradzić sobie ze stresem poadopcyjnym, jak sprawić żeby pies zaufał i co zrobić żeby kontakt był bezpieczny, oraz o wszelkich trudnościach, które mogą Was napotkać.