Misja

Na samym początku robiłam wszystko, żeby uciec od „normalnej” pracy biurowej. Zrobić wszystko byle tym się nie zajmować. Z czasem poznając coraz to nowe Zwierzęta, ich Właścicieli, stając się elementem życia tych rodzin zrozumiałam, że chcę, żeby każdy Właściciel miał zaufaną osobę, której może powierzyć swojego pupila.
Sama jako właścicielka dosyć specyficznego psa miałam na początku problem z byciem w pracy i byciem w domu, najlepiej jednocześnie- żeby wyprowadzić psa, dopilnować karmienia, wizyt u weterynarza.
Po latach pracy pieniądze poszły gdzieś na bok, a dla moich podopiecznych stanę na rzęsach, żeby być wtedy kiedy mnie potrzebują. Chcę, żeby każdy Właściciel mógł mieć kogoś takiego.
Wiem, że zostawianie swojego psa pod okiem obcej osoby jest zwyczajnie trudne. Dlatego każdy Właściciel, który powierza mi pod opiekę swojego psa czy kota, dostaje codziennie informacje i zdjęcia jak czuje się jego pupil, czy ma apetyt, czy coś w jego zachowaniu mnie zaniepokoiło.
Każdy Podopieczny i jego właściciel jest dla mnie ważny, i każdemu poświęcam tyle samo uwagi.
Mam świadomość ile nerwów kosztuje pozostawienie naszych czworonożnych przyjaciół w czterech ścianach, wiedząc, że musimy wyjść na 8h do pracy, a co gorsza możemy utknąć w korku wracając do domu.

Chcę dawać poczucie bezpieczeństwa. Opiekun dla Zwierząt to nie jest kwestia przesady czy wygodnictwa, to wyraz miłości do naszych Zwierząt, dbania o ich codzienne potrzeby i komfort.